O nás.

Jonatan
Jurion

MEDIA & 3D

Studoval reklamní tvorbu v Dánsku. Pracoval na pozici Art Director v reklamní agentuře Wunderman. Mezi jeho klienty jsou Ford of europe, Novartis a Reckitt Benckiser. Zakladatel LOOP Studios, které se mimo tvorby prezentací zabývá videotvorbou a generací 3D animací. Zabývá se implementací nových technologií do prezentačních médií. Je vizionářem inovativních metod komunikace.

Alex
Jankov

Art Direction

Studoval VŠUP v Praze, obor malba a knižní grafika na VOŠG. Pracoval na pozici Art Director pro Nike, Canon a Philips. Zakladatel LOOP Studios, v němž má na starosti především design a výtvarnou podobu prezentací a dalších produktů. Dlouhodobě se zabývá tvorbou mediálních produktů v oblasti korporátních filmů a animací.

Ondřej
David

SCRIPT AND STRUCTURE

Vystudoval DAMU, obor režie a dramaturgie a FF UK, obor filosofie/angličtina. Režíroval v celé řadě prestižních divadelních scén, mj Národní Divadlo Praha. Spolupracuje se všemi televizními stanicem v ČR a na Slovensku - ČT, Prima, Nova, Markíza, Joj. Již patnáct let se intenzivně zabývá propojování umění a byznysu na pozici creative director.

Vladimír
Lupták

Sales

Vystudoval Právnickou fakultu UK, pracoval jako právník a konzultant pro Allianz, GJW Praha. Působi v realitách s pozemky. Pracoval jako manažer prodeje a úvěrový specialista pro Comfort Money. Zabývá se prodejem ve fashion businessu. S LOOP Studios je od jeho založení na pozici, kde má na starosti business development.